Projekty domów do 150 m2

Projekty domów do 150 m2

Jaki projekt domu jednorodzinnego do 150 metrów wybrać?

Kiedy wyobrażasz sobie swój wymarzony dom, z pewnością masz w głowie bardzo konkretną wizję: przestronny salon z wyjściem na taras, który w letnie dni będzie pełny gwaru dzieci, a wieczorami zmieni się w idealne miejsce do grillowania z przyjaciółmi. Własny gabinet z oknami wychodzącymi na tyły domu, spiżarnia pełna domowych przetworów, wygodny garaż na dwa auta... To wszystko, a nawet jeszcze więcej zapewni Ci jeden z naszych projektów domów do 150 m2 – wystarczy, że dopasujesz jego odpowiednie cechy do swoich wyobrażeń!

Domy do 150 m2 – czyli jakie?

To szczególnie chętnie wybierana przez inwestorów kategoria gotowych projektów domów. Wynika to z zestawienia tych projektów z potrzebami większości osób poszukujących swojego miejsca na ziemi. Każdy z projektów jest zupełnie inny, co sprawia, że inwestorzy mają ogromne szanse spośród gotowych planów architektonicznych wybrać właśnie te, które najbardziej odpowiadają ich wyobrażeniom o własnym domu.

Dom do 150 m2 powierzchni użytkowej to budynek, którego pomieszczenia mieszkalne, takie jak pokoje, korytarze, kuchnia i łazienka, mają łącznie od 100 do 150 m2. To bardzo duża, wygodna do zaaranżowania przestrzeń, która z pewnością będzie odpowiadała potrzebom niejednej rodziny. Biorąc pod uwagę, że oprócz pomieszczeń typowo użytkowych w domu znajdzie się także duży taras, garaż, piwnica czy strych, a do tego – zaaranżowany wokół domu ogród, daje to naprawdę wiele miejsca do życia dla wszystkich domowników.

Jakie projekty średnich domów 150m2 znajdziesz w ofercie domista.pl?

Nasze projekty domów do 150 m2 obejmują zarówno domy parterowe, z poddaszem i piętrowe, z garażem i bez niego, z różnymi funkcjonalnymi pomieszczeniami. To wersje z bardzo prostą bryłą, oszczędne w realizacji, jak i bardziej wyrafinowane, z ciekawymi elementami zewnętrznymi, które podnoszą estetykę całego budynku. W tych planach uwzględniamy zarówno dachy dwuspadowe, jak i wielospadowe czy płaskie – dzięki temu ich różnorodność jest naprawdę imponująca i każdy z inwestorów może znaleźć coś idealnie pasującego do własnych potrzeb i preferencji.

Gdzie najlepiej sprawdzą się projekty domów do 150 m2?

Dbamy o to, aby każdy inwestor znalazł u nas coś dla siebie wśród interesujących go projektów. Mamy zatem warianty, które dobrze spełniają wytyczne miejscowych warunków zabudowy i miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni. Dostarczamy rozwiązań, które dobrze sprawdzą się zarówno na terenach miejskich, podmiejskich, jak i wiejskich. Wszystkie projekty, które można znaleźć w tej kategorii należą do nowoczesnych, zgodnych z najnowszą myślą techniczną, dzięki czemu pozwalają na realizację budynku wysokiej jakości, możliwie jak najtańszego w eksploatacji.

W naszej ofercie znajdziesz projekty domów o średniej powierzchni 150 m, które dzięki "rozbiciu" na dwie kondygnacje w efekcie dają wizję domu, który można postawić nawet na niewielkiej działce budowlanej. To także przestronne domy parterowe, w których strefa dzienna i nocna są od siebie odpowiednio oddalone, co bardzo sprzyja komfortowemu użytkowaniu, a jednocześnie nie wymaga częstego wspinania się po schodach. Zarówno posiadacze dużych, jak mniejszych działek, a nawet tych bardzo wąskich lub z naturalnymi wzniesieniami znajdą tu coś dla siebie!

Styl domu o powierzchni 150m2 – na jaki się zdecydować?

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie to, aby dom po prostu Ci się podobał, a jednocześnie wpisywał się w konwencję planu okolicznych zabudowań. Dlatego oferujemy domy w bardzo klasycznym stylu, jak również te na wskroś nowoczesne, o futurystycznych kształtach, i te przypominające rustykalne posiadłości na wsi. To właśnie dzięki ogromnej różnorodności możesz postawić na taki projekt domu o powierzchni do 150 m2, jaki najbardziej podoba się Tobie i Twojej rodzinie!

Kto powinien zdecydować się na jeden z projektów domów do 150 m2?

Domy o powierzchni od 140 do 150 m2 to propozycja głównie dla rodzin z dziećmi – zarówno tych 2+2, jak i większych. Poprzez wybór odpowiedniego projektu można nie tylko szybko zrealizować budowę, ale zapewnić sobie również niezbyt kosztowną eksploatację.

Domy średniej wielkości zapewniają całej rodzinie wysoki poziom komfortu jeśli chodzi o ilość miejsca – każdy z domowników znajdzie tu własną sypialnię, a nierzadko również garderobę. Z myślą o rodzinnym aucie warto wybrać dom z garażem, a starając się zagwarantować sobie jak najwydajniejszą pracę w domu – projekt uwzględniający wygodny pokój, który może służyć jako gabinet.

Zachęcamy do obejrzenia naszych projektów budynków do 150 m2 wszystkich inwestorów, którym marzy się odskocznia od ciasnego mieszkania w bloku, ale którzy nie chcą fundować sobie domu generującego olbrzymie koszty budowy i eksploatacji. Zostały one stworzone z myślą o współczesnych trendach, ale przede wszystkim – o prawdziwych potrzebach większości polskich rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.